Philips | Espresso Coffee Maker | EP2334/10 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: EP2334/10
- Saadavus: 5
-
401€
Philips | Espresso Coffee Maker | EP2334/10 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grinder type | Ceramic |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 8.85 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Fully Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 848.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Espresso Coffee Maker |
| Producer product name | EP2334/10 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips espresso coffee maker ep233410 pump pressure 15 bar built-in milk frother fully automatic 1500 w black, ep233410, philips, kohvimasinad ja kohvi





