Philips Face and Body Shaver | QP6542/15 OneBlade Pro 360 | Operating time (max) 90 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: QP6542/15
- Saadavus: 5
-
56€
Philips Face and Body Shaver | QP6542/15 OneBlade Pro 360 | Operating time (max) 90 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline käepide | Yes |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 212.30 g |
| Pestav | Yes |
| PET | 2.30 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 9.40 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Face and Body Shaver |
| Producer product name | QP6542/15 OneBlade Pro 360 |
| Raseerimise süsteem | Contour-following technology Dual protection system 360 Blade |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Comb (14-length comb (0.4 - 10 mm), Click-on skin guard, Click-on body comb), Extra replaceable blade, Protection cap |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 90 min |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips face and body shaver qp654215 oneblade pro 360 operating time max 90 min wet dry lithium ion black, qp654215, philips, pardlid
















