Philips GamePix 900 Gaming Projector, 3840x2160, 1.5:1, Black | Philips
- TootjadPhilips
- Mudel: GMX900/INT
- Saadavus: 2
-
904€
Philips GamePix 900 Gaming Projector, 3840x2160, 1.5:1, Black | Philips
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 249.00 mm |
| Gross height (mm) | 149.00 mm |
| Gross weight | 2.56 kg |
| Gross width (mm) | 249.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer | Philips |
| Tare weight (kg) | 0.56 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips gamepix 900 gaming projector, 3840x2160, 151, black philips, gmx900int, philips, projektorid





