Philips LCD monitor with USB-C Dock 326P1H/00 31.5 ", QHD, 2560 x 1440 pixels, IPS, 16:9, Black, 4 ms, 350 cd/m , 75 Hz, W-LED s
- TootjadPhilips
- Mudel: 326P1H/00
- Saadavus: 5
-
471€
Philips LCD monitor with USB-C Dock 326P1H/00 31.5 ", QHD, 2560 x 1440 pixels, IPS, 16:9, Black, 4 ms, 350 cd/m², 75 Hz, W-LED system, HDMI ports quantity 2
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 920 mm |
| Brutokaal | 15.35 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 550 mm |
| Brutolaius (mm) | 180 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 31.5 " |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare, 3H, Haze 25% |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI cable, DP cable, USB-C to C/A Y cable, Power cable |
| Kaal | 3.27 kg |
| Kaal koos statiiviga | 4.88 kg |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.09108 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 540 x 205 x 501 mm |
| Muud funktsioonid | W-LED system |
| Netokaal | 12.35 kg |
| Paber/Papp | 1500.00 g |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1500.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | -90/90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer product family | LCD monitor with USB-C Dock |
| Producer product name | 326P1H/00 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 3.00 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| USB liideste arv | USB-C x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream with 1 fast charge B.C 1.2) |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Võimsus | 90 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 1500.00 g |
Sildid: philips lcd monitor with usb-c dock 326p1h00 315, qhd, 2560 x 1440 pixels, ips, 169, black, 4 ms, 350 cdm, 75 hz, w-led s, 326p1h00, philips, monitorid








