Philips | NeoPix 550 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | 3000:1 | White | Wi-Fi
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX550/INT
- Saadavus: 1
-
291€
Philips | NeoPix 550 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | 3000:1 | White | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 157.00 mm |
| Gross weight | 4.45 kg |
| Gross width (mm) | 342.00 mm |
| HDMI | HDMI x 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 ANSI lm |
| Helisüsteem | 2x7W Stereo Speakers |
| Kontrastisuhe | 3000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 3.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 52, 52 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Producer | Philips, Philips |
| Producer product family | Home LCD Projector |
| Producer product name | NeoPix 550 |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Tare weight (kg) | 1.24 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
Sildid: philips neopix 550 full hd 1920x1080 500 ansi lumens 30001 white wi-fi, npx550int, philips, projektorid




