Philips NeoPix 950 Smart Projector, 1920x1080, 1.2:1, 1100:1 , Black | Philips
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX950/INT
- Saadavus: 5
-
540€
Philips NeoPix 950 Smart Projector, 1920x1080, 1.2:1, 1100:1 , Black | Philips
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 293.00 mm |
| Gross weight | 5.64 kg |
| Gross width (mm) | 211.00 mm |
| Net weight | 4.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Producer | Philips |
| Tare weight (kg) | 1.34 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips neopix 950 smart projector, 1920x1080, 121, 11001, black philips, npx950int, philips, projektorid

