Philips Nose and Ear Trimmer NT1650/16 Nose Hair Trimmer Wet & Dry Black
- TootjadPhilips
- Mudel: NT1650/16
- Saadavus: 3
-
18€
Philips Nose and Ear Trimmer NT1650/16 Nose Hair Trimmer Wet & Dry Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Akutehnoloogia | AA type |
| Brutokaal | 0.185 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Lisade/kammide arv | 1 |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Muud funktsioonid | 100% comfort, without pulling Protective Guard System Cutter is dual-sided Fully washable |
| Netokaal | 0.127 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2598 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 58.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer product family | Nose and Ear Trimmer |
| Producer product name | NT1650/16 |
| Sobib tervele kehale | No |
| Taara kaal (kg) | 0.06 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Tera materjal | Stainless Steel |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Nose Hair Trimmer |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.000665 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: philips nose and ear trimmer nt165016 nose hair trimmer wet dry black, nt165016, philips, juukseloikusmasinad







