Philips | OneBlade Replacement blade, 2 pcs | QP420/50 | Black/Green
- TootjadPhilips
- Mudel: QP420/50
- Saadavus: 5
-
22€
Philips | OneBlade Replacement blade, 2 pcs | QP420/50 | Black/Green
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 22.00 mm |
| Muud funktsioonid | Suitable for all OneBlade handles. Cut, model the edges and shave. 360 degree angle blade |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | OneBlade Replacement blade, 2 pcs |
| Producer product name | QP420/50 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black/Green |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips oneblade replacement blade, 2 pcs qp42050 blackgreen, qp42050, philips, pardlid








