Philips | Oral Irrigator nozzle | HX3042/00 Sonicare F1 Standard | For dental hygiene | Number of heads 2 | White
- TootjadPhilips
- Mudel: HX3042/00
- Saadavus: 5
-
26€
Philips | Oral Irrigator nozzle | HX3042/00 Sonicare F1 Standard | For dental hygiene | Number of heads 2 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 63 mm |
| Gross depth master carton | 235 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Gross height master carton | 95 mm |
| Gross weight | 0.017 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross width master carton | 135 mm |
| Net weight | 0.011 kg |
| Net weight master carton | 0.272 kg |
| Packing quantity | 16 pc(s) |
| Palette Qty | 9168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Pistikute arv | 2 |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Oral Irrigator nozzle |
| Producer product name | HX3042/00 Sonicare F1 Standard |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For dental hygiene |
| Volume (m3) | 0.00014112 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips oral irrigator nozzle hx304200 sonicare f1 standard for dental hygiene number of heads 2 white, hx304200, philips, hambavahede puhastajad






