Philips P Line 439P1/00 43 ", VA, 4K UHD, 3840 x 2160, 16:9, 4 ms, 400 cd/m , Headphone output, 60 Hz, HDMI ports quantity 3
- TootjadPhilips
- Mudel: 439P1/00
- Saadavus: 5
-
570€
Philips P Line 439P1/00 43 ", VA, 4K UHD, 3840 x 2160, 16:9, 4 ms, 400 cd/m², Headphone output, 60 Hz, HDMI ports quantity 3
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 1135 mm |
| Brutokaal | 21.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 690 mm |
| Brutolaius (mm) | 275 mm |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 |
| Ekraani diagonaal | 43 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| HD tüüp | 4K UHD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/23 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 10 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.21536625 m |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Muud funktsioonid | Philips MultiView feature on this expansive 4K UHD display enables you to have up to four systems each shown in Full HD on one screen |
| Netokaal | 16.3 kg |
| Paber/Papp | 4000.00 g |
| Paneeli tüüp | VA |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1300.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöördenurga ulatus | -/+45 |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer product family | P Line |
| Producer product name | 439P1/00 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 5.30 kg |
| USB liideste arv | 5 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Väljundühendused | Headphone output |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200 mm |
| Virvendusvaba | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: philips p line 439p100 43, va, 4k uhd, 3840 x 2160, 169, 4 ms, 400 cdm, headphone output, 60 hz, hdmi ports quantity 3, 439p100, philips, monitorid





