Philips Shaver | S5887/10 Series 5000 | Operating time (max) 60 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Gray
- TootjadPhilips
- Mudel: S5887/10
- Saadavus: 5
-
96€
Philips Shaver | S5887/10 Series 5000 | Operating time (max) 60 min | Wet & Dry | Lithium Ion | Gray
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1000.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 284.3 g |
| Pestav | Yes |
| PET | 3 g |
| Plastic (No PET) | 12.6 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | S5887/10 Series 5000 |
| Raseerimise süsteem | SteelPrecision blades |
| Reisitasku | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Tööaeg (max) | 60 min |
| Toote värv | Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips shaver s588710 series 5000 operating time max 60 min wet dry lithium ion gray, s588710, philips, pardlid




