Philips Steam Iron | DST2010/40 2000 Series | Steam Iron | 2000 W | Water tank capacity 250 ml | Continuous steam 25 g/min | Ste
- TootjadPhilips
- Mudel: DST2010/40
- Saadavus: 5
-
28€
Philips Steam Iron | DST2010/40 2000 Series | Steam Iron | 2000 W | Water tank capacity 250 ml | Continuous steam 25 g/min | Steam boost performance 100 g/min | Red
| All | |
| Aurujoa võimekus | 100 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross height (mm) | 146 mm |
| Gross weight | 1.14 kg |
| Gross width (mm) | 127 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Net weight | 0.978 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 227 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 153 g |
| Pidev auruvoog | 25 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | DST2010/40 2000 Series |
| Talla tüüp | Non-stick |
| Tare weight (kg) | 0.162 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 250 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | No |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.00537718 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips steam iron dst201040 2000 series steam iron 2000 w water tank capacity 250 ml continuous steam 25 gmin ste, dst201040, philips, triikrauad







