Philips | Toaster | HD2517/90 Daily Collection | Power 830 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black/Stainless St
- TootjadPhilips
- Mudel: HD2517/90
- Saadavus: 2
-
45€
Philips | Toaster | HD2517/90 Daily Collection | Power 830 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black/Stainless Steel
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 214.00 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Jahedaseinaline korpus | Yes |
| Kõrgeletõste mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| mustmetallid | 0.50 g |
| Net weight | 1.20 kg |
| Net weight master carton | 6.306 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 40.00 g |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | HD2517/90 Daily Collection |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.943 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 830 W |
| Võimsusastete arv | 8 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips toaster hd251790 daily collection power 830 w number of slots 2 housing material plastic blackstainless st, hd251790, philips, rostrid






