Philips | Oral Irrigator | HX3826/33 Sonicare Power Flosser | Cordless | 250 ml | Number of heads 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HX3826/33
- Saadavus: 5
-
92€
Philips | Oral Irrigator | HX3826/33 Sonicare Power Flosser | Cordless | 250 ml | Number of heads 1 | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Quad Stream technology Deep cleaning between teeth You will clean your entire mouth in 60-90 seconds. |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 247.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 284 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 218.00 g |
| Pistikute arv | 1 |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Oral Irrigator |
| Producer product name | HX3826/33 Sonicare Power Flosser |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Veeanuma mahutavus | 250 ml |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips oral irrigator hx382633 sonicare power flosser cordless 250 ml number of heads 1 black, hx382633, philips, hambavahede puhastajad


















