Philips | Rechargeable Sonic Electric Toothbrush | HX7101/01 Sonicare Series 5300 | Rechargeable | For adults | Number of brush
- TootjadPhilips
- Mudel: HX7101/01
- Saadavus: 5
-
75€
Philips | Rechargeable Sonic Electric Toothbrush | HX7101/01 Sonicare Series 5300 | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 1 | Black
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 62000 liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 1 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 564 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 71 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Rechargeable Sonic Electric Toothbrush |
| Producer product name | HX7101/01 Sonicare Series 5300 |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Taimer | BrushPacer and Smartimer |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





