Philips | Replacement shaving heads (3 pcs) | SH71/50
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 21.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Muud funktsioonid | Suitable for this product type: All Shaver Series 7000 Angular 5000 series. Not compatible with older S5000s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7301 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Replacement shaving heads (3 pcs) |
| Producer product name | SH71/50 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |





