Philips | Saeco | Maintenance Accessories | Oil remover tablets for Saeco Espresso machines
- TootjadPhilips
- Mudel: CA6704/99
- Saadavus: 5
-
8€
Philips | Saeco | Maintenance Accessories | Oil remover tablets for Saeco Espresso machines
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | The Saeco Coffee Oil Remover Tablets remove coffee oil and grease perfectly inside thebrewing unit of your Espresso machines. |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Karbi sisu | 10 tablets of 1.6 hg |
| Muud funktsioonid | Protects Espresso Machines against coffee residue clogging, Regular cleaning prolongs the life of your Espresso Machine, Maintains the coffee taste over time. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 18989 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Saeco |
| Producer product name | Maintenance Accessories |
| Seadme tüüp | Coffee mashine |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Oil remover tablets for Saeco Espresso machines |
| Ühilduvad tooted | Philips Saeco |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


