Philips | Series 5000 Beard and Hair Trimmer | HC5632/15 | Cordless or corded | Number of length steps 28 | Step precise 1 mm |
- TootjadPhilips
- Mudel: HC5632/15
- Saadavus: 5
-
65€
Philips | Series 5000 Beard and Hair Trimmer | HC5632/15 | Cordless or corded | Number of length steps 28 | Step precise 1 mm | Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline disain | Ergonomic grip & handling |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Hoiutasku | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Lisade/kammide arv | 3 |
| Lisatallad | 1x beard comb 2 hair combs (long and short) |
| Maksimaalne juuksepikkus | 28 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Muud funktsioonid | Trim-n-Flow PRO technology Turbo mode Hairdresser set included |
| Net weight | 0.367 kg |
| Net weight master carton | 2.04 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 504 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 143.00 g |
| Pestav | Yes |
| Pikkusasendite arv | 28 |
| Pikkuste täpsus | 1 mm |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Series 5000 Beard and Hair Trimmer |
| Producer product name | HC5632/15 |
| Puhastushari | Yes |
| Sobib tervele kehale | No |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.232 kg |
| Tera materjal | Stainless steel |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg (max) | 90 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless or corded |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0029925 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















