Philips | Shaving heads for Shaver series 5000 | SH50/50
- TootjadPhilips
- Mudel: SH50/50
- Saadavus: 5
-
32€
Philips | Shaving heads for Shaver series 5000 | SH50/50
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.036 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7513 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Shaving heads for Shaver series 5000 |
| Producer product name | SH50/50 |
| Tare weight (kg) | 0.026 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips shaving heads for shaver series 5000 sh5050, sh5050, philips, pardlid


