Philips | Sonic Electric toothbrush | HX6322/04 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth b
- TootjadPhilips
- Mudel: HX6322/04
- Saadavus: 3
-
54€
Philips | Sonic Electric toothbrush | HX6322/04 | Rechargeable | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 2 | Sonic technology | Aqua
| All | |
| Aku tüüp | Lithium ION |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Built-in Bluetooth |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross weight | 0.421 kg |
| Gross width (mm) | 61 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 62000 liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 2 |
| Harjamisrežiimid | Low mode for younger children and a high mode for older kids |
| Helitehnoloogia | Yes |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Laadimisalus | Yes |
| LED-indikaatorid | Illuminated display |
| Muud funktsioonid | Light shows battery status. Operating time (full to empty) - up to 2 weeks. |
| Net weight | 0.338 kg |
| Net weight master carton | 1.263 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 918 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 83.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Sonic Electric toothbrush |
| Producer product name | HX6322/04 |
| Reisitasku | No |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Taimer | KidTimer and Quadpacer |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.096 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 8 customisation stickers and 2 bonus stickers 2 heads Charger |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toiteallikas | Battery |
| Toote värv | Aqua |
| Tüüp | For kids |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0014762 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













