Philips | Sonic Electric Toothbrush | Sonicare 3100 series HX3675/13 | Rechargeable | For adults | Number of brush heads include
- TootjadPhilips
- Mudel: HX3675/13
- Saadavus: 4
-
81€
Philips | Sonic Electric Toothbrush | Sonicare 3100 series HX3675/13 | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 1 | Sonic technology | White
| All | |
| Aku tüüp | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 169 mm |
| Gross depth master carton | 202 mm |
| Gross height (mm) | 221 mm |
| Gross height master carton | 231 mm |
| Gross weight | 0.496 kg |
| Gross width (mm) | 63 mm |
| Gross width master carton | 178 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 31000 liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 1 |
| Harjamisrežiimid | Clean |
| Helitehnoloogia | Yes |
| Kaasasolevate käepidemete arv | 2 pc(s) |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Laadimisalus | Yes |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Muud funktsioonid | Pressure sensor. BrushSync change reminder. Particulate matter DC5V |
| Net weight | 0.345 kg |
| Net weight master carton | 1.488 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 151 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Sonic Electric Toothbrush |
| Producer product name | Sonicare 3100 series HX3675/13 |
| Reisitasku | No |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Taimer | Quadpacer and SmarTimer timers |
| Tare weight (kg) | 0.151 kg |
| Tare weight master carton | 0.141 kg |
| TI weight (kg) | 0.003 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.002352987 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips sonic electric toothbrush sonicare 3100 series hx367513 rechargeable for adults number of brush heads include, hx367513, philips, harjad







