Photo Paper 20 pcs. | PG180020A4 | White | 180 g/m | A4 | Glossy
- TootjadColorWay
- Mudel: PG180020A4
- Saadavus: 4
-
5€
Photo Paper 20 pcs. | PG180020A4 | White | 180 g/m² | A4 | Glossy
| All | |
| Density | 180 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross weight | 0.298 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 0.275 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1116 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Photo Paper 20 pcs. |
| Producer product name | PG180020A4 |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | Glossy |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.000774 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: photo paper 20 pcs pg180020a4 white 180 gm a4 glossy, pg180020a4, colorway, paber

