Portable SSD | T7 | 2000 GB | N/A " | USB 3.2 | Black
- TootjadSamsung
- Mudel: MU-PE2T0S/EU
- Saadavus: 3
-
538€
Portable SSD | T7 | 2000 GB | N/A " | USB 3.2 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Kõvaketta suurus | N/A " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.2 |
| Net weight | 0.142 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2765 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 62 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Portable SSD |
| Producer product name | T7 |
| Tare weight (kg) | 0.072 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.000625 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: portable ssd t7 2000 gb na usb 32 black, mu-pe2t0seu, samsung, valised salvestusseadmed








