Powershred | 6M | Black | 13 L | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 6 sheets per pass | Mini-Cut Shredder |
- TootjadFellowes
- Mudel: 4631101
- Saadavus: 3
-
86€
Powershred | 6M | Black | 13 L | Credit cards shredding | Paper handling standard/output 6 sheets per pass | Mini-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| All | |
| CD-de purustamine | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 349 mm |
| Gross depth master carton | 437 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Gross weight | 4.40 kg |
| Gross width (mm) | 212 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Korvi suurus | 13 L |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Muud funktsioonid | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Net weight | 3.60 kg |
| Net weight master carton | 8.8 kg |
| Paberi purustamine | 6 sheets per pass |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 6 sheets per pass |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 58 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Fellowes |
| Producer product family | Powershred |
| Producer product name | 6M |
| Shredder type | Mini-Cut Shredder |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Tare weight master carton | 1.003 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0258958 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: powershred 6m black 13 l credit cards shredding paper handling standardoutput 6 sheets per pass mini-cut shredder, 4631101, fellowes, paberipurustajad

