Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 345 mm |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Gross weight | 1.317 kg |
| Gross width (mm) | 495 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Kaal | 1.28 g/m |
| Meedia kaal | 255 g/m |
| Meediumiühikud pakendi kohta | 20 |
| Mõõdud (l x s x k) | 495 x 345 x 10 mm |
| Net weight | 0.775 kg |
| Net weight master carton | 13.17 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 590 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 542.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.542 kg |
| Tare weight master carton | 0.496 kg |
| Tüüp | Premium Glossy Photo Paper A3, 250g/m2, 20 sheets |
| Volume (m3) | 0.0020493 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: premium glossy photo paper a3, 250gm2, 20 sheets, c13s041316, epson, paber

