Princess | Digital Aerofryer Deluxe XXL | 182060 | Power 1700 W | Capacity 5.5 L | Black/Stainless Steel
- TootjadPrincess
- Mudel: 01.182060.01.001
- Saadavus: 5
-
77€
Princess | Digital Aerofryer Deluxe XXL | 182060 | Power 1700 W | Capacity 5.5 L | Black/Stainless Steel
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Timer function |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 6.94 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Käepide(med) | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 5.5 L |
| Märgutuli | Yes |
| Materjal | Acrylonitril-butadieen-styreen |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 6.05 kg |
| Net weight master carton | 4.944 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 680.00 g |
| PET | 190.00 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 208 g |
| Producer | Princess |
| Producer product family | Digital Aerofryer Deluxe XXL |
| Producer product name | 182060 |
| Programmide arv | 8 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| Tare weight master carton | 0.753 kg |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: princess digital aerofryer deluxe xxl 182060 power 1700 w capacity 55 l blackstainless steel, 0118206001001, princess, friteerimisvahendid








