Princess Kettle | 236048 Wave | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | Brown
- TootjadPrincess
- Mudel: 01.236048.01.001
- Saadavus: 5
-
26€
Princess Kettle | 236048 Wave | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Brown
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 107 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Princess |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | 236048 Wave |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Brown |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: princess kettle 236048 wave electric 2200 w 17 l plastic 360 rotational base brown, 0123604801001, princess, veekeetjad




