ProDVX APPC-10SLBe | 10 TP Pcap 10ms | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Touchscreen | 500 cd/m | 160 | 160
- TootjadProDVX
- Mudel: 5010825
- Saadavus: 1
-
762€
ProDVX APPC-10SLBe | 10 TP Pcap 10ms | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Touchscreen | 500 cd/m² | 160 ° | 160 °
| All | |
| Diagonaal | 10.1 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 263.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 800:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Mälu | 4 GB |
| Net weight | 0.65 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 11 with Google Mobile Services |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 614 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product name | APPC-10SLBe |
| Puutetehnoloogia | 10 TP Pcap 10ms |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Resolutsioon | 1280 x 800 |
| Signage product family | Panel PC |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 160 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx appc-10slbe 10 tp pcap 10ms 101 landscapeportrait 247 android touchscreen 500 cdm 160 160, 5010825, prodvx, suured ekraanid










