ProDVX APPC-7XPL | 7 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Wi-Fi | Touchscreen | 300 cd/m | 140 | 130
- TootjadProDVX
- Mudel: 5007550
- Saadavus: 5
-
478€
ProDVX APPC-7XPL | 7 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Wi-Fi | Touchscreen | 300 cd/m² | 140 ° | 130 °
| All | |
| Diagonaal | 7 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.10 mm |
| Gross height (mm) | 25.20 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 120.30 mm |
| Heledus | 300 cd/m |
| Mälu | 4 GB |
| Net weight | 0.36 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 53.60 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 13.40 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product name | APPC-7XPL |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Puutetundliku ekraani tüüp | 10 TP Pcap 10ms |
| Resolutsioon | 1024 x 600 |
| Signage product family | Panel |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 140 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 130 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: prodvx appc-7xpl 7 landscapeportrait 247 android wi-fi touchscreen 300 cdm 140 130, 5007550, prodvx, suured ekraanid
















