ProDVX IPPC-10SLB | 10 TP Pcap 10ms | 10.1 " | 500 cd/m | Landscape/Portrait | 24/7 | Windows | Touchscreen | 160 | 160
- TootjadProDVX
- Mudel: 6010370
- Saadavus: 3
-
920€
ProDVX IPPC-10SLB | 10 TP Pcap 10ms | 10.1 " | 500 cd/m² | Landscape/Portrait | 24/7 | Windows | Touchscreen | 160 ° | 160 °
| All | |
| Diagonaal | 10.1 " |
| Ekraani heledus | 500 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 800:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Mälu | 8 GB |
| Net weight | 1.03 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Windows |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 10 IoT LTSC |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 587 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product name | IPPC-10SLB |
| Puutetehnoloogia | 10 TP Pcap 10ms |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Resolutsioon | 1280 x 800 |
| Signage product family | Panel PC |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 160 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx ippc-10slb 10 tp pcap 10ms 101 500 cdm landscapeportrait 247 windows touchscreen 160 160, 6010370, prodvx, suured ekraanid










