ProDVX PS-75 Pyramid Desk Stand | 7-10 " | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 119.40 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Gross width (mm) | 98.30 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 7-10 " |
| Net weight | 0.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Screen size compatibility | 7-10 " |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote nimetus | PS-75 Pyramid Desk Stand |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx ps-75 pyramid desk stand 7-10 black, 8086100, prodvx, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused







