ProDVX | SD-10 | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | 160 | 160
- TootjadProDVX
- Mudel: 2010100
- Saadavus: 1
-
274€
ProDVX | SD-10 | 10.1 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | 160 ° | 160 °
| All | |
| Diagonaal | 10.1 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 256.40 mm |
| Gross height (mm) | 22.30 mm |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Gross width (mm) | 163.80 mm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mõõdud (l x s x k) | 256.4 x 163.8 x 22.3 mm |
| Net weight | 0.48 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Android |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 866 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product name | SD-10 |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 160 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 160 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx sd-10 101 landscapeportrait 247 android 160 160, 2010100, prodvx, suured ekraanid




