PT-P750W | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size Other | Black
- TootjadBrother
- Mudel: PTP750WZW1
- Saadavus: 1
-
141€
PT-P750W | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size Other | Black
| All | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Yes |
| Aku tüüp | BA-E001 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Automaatlõikur | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Energy Star sertifikaat | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Etiketi suurus | 154 |
| Fontide arv | 12 |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross depth master carton | 415 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kaal | 800 g |
| Kandekarp | Yes |
| Kasseti tüüp | HSE/TZe |
| Kiirstardi juhend | Yes |
| Komplektis sisalduv tarkvara | P-touch Editor Lite |
| Kõrgus | 14.3 cm |
| Laius | 7.8 cm |
| Lindi laius | 24 mm (3.5mm,6mm,9mm,12mm,18mm,24mm) TZe Tape mm |
| Lindi lõikamine | Automatic |
| Lõikuri laius | Full and half, Auto mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | Other |
| Maksimaalne printimiskõrgus | 1.8 cm |
| Maksimaalne printimislaius | 2.4 cm |
| Maksimaalne resolutsioon | 180 x 180 DPI |
| Maksimaalne sildipikkus | 1000 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 78 x 152 x 143 mm mm |
| Muud funktsioonid | Tape colour detection Sequential numbering Cable marking function Auto power off |
| Net weight | 1.24 kg |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 585.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus | 30 mm/sec |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | PT-P750W |
| Raamide arv | 154 |
| Sildi maksimaalne laius | 2.4 cm |
| Sildi tüüp | 3.5, 6, 9, 12, 18, 2 |
| Sildiformaatide arv | 1-5000 |
| Sisseehitatud vöötkoodid | AZTECCODE, CODABAR ( |
| Sügavus | 15.2 cm |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Tare weight master carton | 0.52 kg |
| Toetatud keeled | English, German, French, Spanish, Portuguese, Italian, Dutch, Danish, Norwegian, Swedish, Finnish, Hungarian, Czech, Polish, Romanian, Slovenian, Slovakian, Croation, Turkish, Brazilian Portuguese |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.7 Lion, |
| Toetatud pildivormingud | BMP, JPG, TIF |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toite tüüp | AA x 6 pcs (LR03, HR03) batteries |
| Toiteallikas | AA x 6 pcs (LR03, HR03) batteries W |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Labelling machine |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired & Wireless |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Värv | Black |
| Vertikaalne printimine | Yes |
| Volume (m3) | 0.009041625 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: pt-p750w mono thermal label printer wi-fi maximum iso a-series paper size other black, ptp750wzw1, brother, printerid


















