QNAP 2-bay 2.5 GbE NAS with Integrated NPU | TS-216G | ARM 4-core | Cortex-A55 | Processor frequency 2.0 GHz | 4 GB
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-216G
- Saadavus: 5
-
288€
QNAP 2-bay 2.5 GbE NAS with Integrated NPU | TS-216G | ARM 4-core | Cortex-A55 | Processor frequency 2.0 GHz | 4 GB
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Draivilahtrid | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 221 mm |
| Gross weight | 2.41 kg |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 1.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 160 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 2-bay 2.5 GbE NAS with Integrated NPU |
| Producer product name | TS-216G |
| Protsessori mudel | Cortex-A55 |
| Protsessori perekond | ARM 4-core |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| Volume (m3) | 0.00371943 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 2-bay 25 gbe nas with integrated npu ts-216g arm 4-core cortex-a55 processor frequency 20 ghz 4 gb, ts-216g, qnap, kettamassiivid





