QNAP 2-Bay desktop NAS TS-264-8G N5095 4-core, Processor frequency 2.9 GHz, 8 GB, 1x HDMI 2.0 2 x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1 2 x USB
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-264-8G
- Saadavus: 5
-
501€
QNAP 2-Bay desktop NAS TS-264-8G N5095 4-core, Processor frequency 2.9 GHz, 8 GB, 1x HDMI 2.0 2 x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1 2 x USB Type-A
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 278.00 mm |
| Brutokaal | 2.68 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 205.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 313.00 mm |
| Draivilahtrid | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Keretüüp | Tower |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | 1x HDMI 2.0 2 x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1 2 x USB Type-A |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Muud funktsioonid | Fan: 1 x 70mm, 12VDC Power Supply Unit 60W/65W adapter, 100-240V |
| Netokaal | 1.55 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 130.00 g |
| Producer product family | 2-Bay desktop NAS |
| Producer product name | TS-264-8G |
| Protsessori mudel | N5095 4-core |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.13 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: qnap 2-bay desktop nas ts-264-8g n5095 4-core, processor frequency 29 ghz, 8 gb, 1x hdmi 20 2 x m2 2280 pcie gen 3 x1 2 x usb, ts-264-8g, qnap, kettamassiivid





