Raidsonic ICY BOX 1 x 2.5 "SATA I, II, III
| All | |
| Andmeedastuskiirus | Up to 5 Gbit/s |
| Brutokaal | 0.16 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 26.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kõvaketta liides | 1 x 2.5 "SATA I, II, III |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | LED indicator for power and HDD activity |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3323 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer product family | ICY BOX |
| Producer product name | IB-200T-C3 Enclosure for 1x SSD/HHD with USB 3.2 Gen 1 Type-A/Type-C combi-cable |
| Taara kaal (kg) | 0.06 kg |
| Toide USB kaudu | Yes |
| Toote värv | Black and |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows, macOS, Chrome OS |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: raidsonic icy box 1 x 25 sata i, ii, iii, ib-200t-c3, raidsonic, lisaseadmed









