Raidsonic | ICY BOX | Adapter cable with protective a cover for 2.5" SATA hard disks to USB 3.0, blue Access LED | SATA | USB 3.
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-AC703-U3
- Saadavus: 5
-
16€
Raidsonic | ICY BOX | Adapter cable with protective a cover for 2.5" SATA hard disks to USB 3.0, blue Access LED | SATA | USB 3.0 | 2.5"
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Isehäälestuv | Y |
| Käigultvahetus | Yes |
| Ketta liides | Serial ATA |
| Kõrgus | 123x78x17 mm cm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Laius | 123x78x17 mm cm |
| LED-indikaatorid | Y |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 4.8 Gbit/s |
| Mõõdud (l x s x k) | 123x78x17 mm mm |
| Muud funktsioonid | Supports 2.5" SATA HDD Included HDD protection box Plug & Play and Hot Swap Downwardly compatible with USB 2.0/1.1 |
| Net weight | 0.061 kg |
| Net weight master carton | 8.28 kg |
| Packing quantity | 90 pc(s) |
| Palette Qty | 3510 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Raidsonic |
| Producer product family | ICY BOX |
| Producer product name | Adapter cable with protective a cover for 2.5" SATA hard disks to USB 3.0, blue Access LED |
| Salvestusmälu tüüp | HDD |
| Standardliidesed | USB 3.0 |
| Sügavus | 123x78x17 mm cm |
| Tare weight (kg) | 0.031 kg |
| Tare weight master carton | 0.433 kg |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Toote värv | White |
| Tüüp | 2.5" |
| Ühilduvus | IB-AC703-U3 for a 2.5" SATA HDD or SSD consists of an adapter SATA III to USB 3.0 and a plastic enclosure. You can use them separately or together. Use the USB 3.0 interface to connect the adapter directly to a computer, multi media player or the like and |
| USB 3.0 portide arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: raidsonic icy box adapter cable with protective a cover for 25 sata hard disks to usb 30, blue access led sata usb 3, ib-ac703-u3, raidsonic, lisaseadmed


