Raidsonic | ICY BOX | External enclosure for 2.5" SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface and silicone protection sleeve | SATA | US
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-223U3a-B
- Saadavus: 5
-
18€
Raidsonic | ICY BOX | External enclosure for 2.5" SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface and silicone protection sleeve | SATA | USB 3.0 | 2.5"
| All | |
| Andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 104 mm |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 0.179 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Juhend | Yes |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kaal | 78 g |
| Ketta suurus | 2.5 mm |
| Kõrgus | 1.6 cm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | SATA, Serial ATA II, |
| Laius | 13.5 cm |
| Materjal | ABS synthetics |
| Muud funktsioonid | External enclosure for 2.5" HDDs/SSDs incl. silicone protection sleeve Plug & Play and Hot Swap 1x USB 3.0 up to 5 Gbit/s with UASP support LED Power for HDD access Toolless HDD installation Downwardly compatible with USB 2.0/1.1 |
| Net weight | 0.081 kg |
| Net weight master carton | 3.58 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Pakendi kaal | 206 g |
| Pakendi kõrgus | 4.1 cm |
| Pakendi laius | 13.2 cm |
| Pakendi sügavus | 16.8 cm |
| Palette Qty | 1380 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 94.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Raidsonic |
| Producer product family | ICY BOX |
| Producer product name | External enclosure for 2.5" SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface and silicone protection sleeve |
| Standardliidesed | USB 3.0 |
| Sügavus | 8.5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| Tare weight master carton | 0.248 kg |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD, SSD |
| Toetatud kõvaketta kõrgus | 9.5 mm |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Tüüp | 2.5" |
| Ühilduvus | Up to 9.5 mm |
| USB ühilduvus | Yes |
| USB versioon | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| USB-pistiku sugu | Female |
| USB-pistmiku tüüp | Micro-USB B |
| Volume (m3) | 0.000728 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: raidsonic icy box external enclosure for 25 sata hddssd with usb 30 interface and silicone protection sleeve sata us, ib-223u3a-b, raidsonic, lisaseadmed





