Raidsonic ICY BOX SATA 3.5"
| All | |
| Brutokaal | 0.093 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross depth master carton | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross height master carton | 365.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross width master carton | 620.00 mm |
| Kaal | 100 g |
| Ketta suurus | 88.9 mm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | ICY BOX Protection box for 3.5" HDDsTransparent PlasticHDD size 3.5" IDE and SATA HDDPackage content 1x protection box, 2x writeable labels |
| Net weight master carton | 9.00 kg |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 100.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 110 g |
| Palette Qty | 1900 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer product family | ICY BOX |
| Producer product name | Protection box for 3.5" |
| Taara kaal (kg) | 0.003 kg |
| Tare weight master carton | 2.24 kg |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Toote värv | Translucent |
| Tüüp | 3.5" |
| Ühilduvus | Secure your data during a transport against dust, fall and splash water damage. A simple protection with a great effect.Anti-Shock- 2 cushions at top and bottom of the case to dampen any direct shock to the hard disk drive.Dust-Free- Storing your hard dis |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: raidsonic icy box sata 35, ib-ac602a, raidsonic, lisaseadmed





