Razer | BlackWidow V3 | Black | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | US
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-03490100-R3M1
- Saadavus: 1
-
131€
Razer | BlackWidow V3 | Black | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | US
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross depth master carton | 405 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Gross weight | 1.116 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Keyboard colour | Black |
| Klaviatuuri erifunktsioonid | 80 million keystroke lifespan for long-lasting durability compact form factor for a streamlined setup cable routing options for easy cable management |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri tüüp | Gaming |
| Net weight | 0.616 kg |
| Net weight master carton | 5.58 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 335 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Razer |
| Programmeeritav | Yes |
| Randmetugi | No |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 0.435 kg |
| Toote nimetus | BlackWidow V3 |
| Tooteperekond | Gaming Keyboard |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.0039 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer blackwidow v3 black gaming keyboard wired rgb led light us, rz03-03490100-r3m1, razer, klaviatuurid







