Razer | BlackWidow V4 X | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Chroma RGB | Pok mon Edition | Green Mechanical Switches
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-04704200-R3M1
- Saadavus: 5
-
207€
Razer | BlackWidow V4 X | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Chroma RGB | Pokémon Edition | Green Mechanical Switches
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Green Mechanical Switches |
| Net weight | 1.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 568 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | BlackWidow V4 X |
| Tagantvalgustus | Chroma RGB |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Toote värv | Pok mon Edition |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer blackwidow v4 x mechanical gaming keyboard wired us chroma rgb pok mon edition green mechanical switches, rz03-04704200-r3m1, razer, klaviatuurid





