Razer | Esports Headset | BlackShark V2 X | Yes | Wired | Over-ear | 3.5 mm | Quartz
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-03240800-R3M1
- Saadavus: 5
-
74€
Razer | Esports Headset | BlackShark V2 X | Yes | Wired | Over-ear | 3.5 mm | Quartz
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 193.00 mm |
| Gross depth master carton | 210 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross height master carton | 525 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Gross width master carton | 515 mm |
| Kaabli pikkus | 1.3 m |
| Kaal | 240 g |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 100 dB |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 100-10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Mürasummutus | Yes |
| Muud funktsioonid | Razer HyperClear Cardioid Mic. Breathable memory foam cushions. Razer TriForce 50mm Drivers. On-earcup controls - Mic mute on/off toggle |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Net weight master carton | 4.928 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 331 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Esports Headset |
| Producer product name | BlackShark V2 X |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Tare weight master carton | 0.965 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Valjuhääldi suurus | 45 mm |
| Värv | Quartz |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: razer esports headset blackshark v2 x yes wired over-ear 35 mm quartz, rz04-03240800-r3m1, razer, korvaklapid ja mikrofonid












