Razer | Gaming Keyboard | Ornata V3 | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | NORD | Black | Numeric keypad | Razer Mecha-Memb
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-04460600-R3N1
- Saadavus: 5
-
97€
Razer | Gaming Keyboard | Ornata V3 | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | NORD | Black | Numeric keypad | Razer Mecha-Membrane
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | NORD |
| Lüliti tüüp | Razer Mecha-Membrane |
| Muud funktsioonid | Durable spill-resistant design Cable routing options Razer Synapse enabled Fully programmable keys with on-the-fly macro recording 6-key roll over Gaming mode option Braided fiber cable 1000 Hz Ultrapolling |
| Net weight | 1.22 kg |
| Numbriklaviatuur | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 118 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Keyboard |
| Producer product name | Ornata V3 |
| Programmeeritav | Yes |
| Randmetugi | Yes |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tare other | 64.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer gaming keyboard ornata v3 gaming keyboard wired rgb led light nord black numeric keypad razer mecha-memb, rz03-04460600-r3n1, razer, klaviatuurid





