Razer | Huntsman Mini | Black | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | US | Linear Optical RED
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-03390200-R3M1
- Saadavus: 5
-
121€
Razer | Huntsman Mini | Black | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | US | Linear Optical RED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 313 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross weight | 0.691 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 238 mm |
| Keyboard colour | Black |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Klaviatuuri tüüp | Gaming Keyboard |
| Lüliti tüüp | Linear Optical RED |
| Muud funktsioonid | 60% form factor Doubleshot PBT keycaps with side-printed secondary functions |
| Net weight | 0.553 kg |
| Net weight master carton | 3.455 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 510 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Huntsman Mini |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.138 kg |
| Tare weight master carton | 0.288 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valgustus | Yes |
| Volume (m3) | 0.002155005 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer huntsman mini black gaming keyboard wired rgb led light us linear optical red, rz03-03390200-r3m1, razer, klaviatuurid









