Reolink Camovue Talon S130 4G LTE Trail Camera | Reolink
- TootjadReolink
- Mudel: CBS4G8MP011
- Saadavus: 5
-
289€
Reolink Camovue Talon S130 4G LTE Trail Camera | Reolink
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 12.59 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 11.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 110.00 g |
| Producer | Reolink |
| Tare weight (kg) | 1.31 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink camovue talon s130 4g lte trail camera reolink, cbs4g8mp011, reolink, kaamerad









