Reolink | NVR for 24/7 Continuous Recording | NVS8 | 1 | 8-Channel
- TootjadReolink
- Mudel: PN-8
- Saadavus: 5
-
282€
Reolink | NVR for 24/7 Continuous Recording | NVS8 | 1 | 8-Channel
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 275.00 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 205 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | NVR for 24/7 Continuous Recording |
| Producer product name | NVS8 |
| SATA-ühenduste arv | 1 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Type of battery | Battery |
| Video input channels | 8-Channel |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink nvr for 247 continuous recording nvs8 1 8-channel, pn-8, reolink, salvestid nvrdvr


