Reolink | Smart 4K Pan and Tilt Camera with Spotlights | Argus Series B440 | Dome | 8 MP | 4mm | H.265 | Micro SD, Max.128GB
- TootjadReolink
- Mudel: BWPT4K04
- Saadavus: 5
-
159€
Reolink | Smart 4K Pan and Tilt Camera with Spotlights | Argus Series B440 | Dome | 8 MP | 4mm | H.265 | Micro SD, Max.128GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 159.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor/Outdoor |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max.128GB |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.93 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Smart 4K Pan and Tilt Camera with Spotlights |
| Producer product name | Argus Series B440 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Battery |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink smart 4k pan and tilt camera with spotlights argus series b440 dome 8 mp 4mm h265 micro sd, max128gb, bwpt4k04, reolink, kaamerad






