Reolink | Solar Panel 3 | SP3-W | IP65
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485 mm |
| Gross height (mm) | 385 mm |
| Gross weight | 2.904 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Net weight | 1.374 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Solar Panel 3 |
| Producer product name | SP3-W |
| Tare weight (kg) | 1.53 kg |
| Tehnilised omadused | Type-C connector |
| Võimsus | 12 W |
| Volume (m3) | 0.05788475 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink solar panel 3 sp3-w ip65, accsp03w, reolink, kaamerad








