Roborock RockNeo Q110 Mower, 2WD, 1000m , RTK + VSLAM, (Edge Cutting module sold separately)
- TootjadRoborock
- Mudel: RockNeo Q110
- Saadavus: 5
-
1 109€
Roborock RockNeo Q110 Mower, 2WD, 1000m², RTK + VSLAM, (Edge Cutting module sold separately)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Battery Capacity: 4.6 Ah Mowing Time Per Charge: 130 min Charging Time: 75 min Manual Cutting Height Adjustment Floating Cutting Deck 3 cm Edge Cutting (Optional) Rear-Wheel Drive 45% (24 ) Max Slope 4 cm Max Obstacle Height Sentisphere (Environmental Per |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 625 mm |
| Gross weight | 18.76 kg |
| Gross width (mm) | 420 mm |
| Labade arv | 3 |
| Lõikamislaius | 22 cm |
| Maksimaalne lõikamise kõrgus | 6 cm |
| Minimaalne lõikamise kõrgus | 2 cm |
| Net weight | 12.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4960 g |
| Plastic (No PET) | 1570 g |
| Producer | Roborock |
| Producer product name | RockNeo Q110 Mower, 2WD, 1000m , RTK + VSLAM, (Edge Cutting module sold separately) |
| Soovituslik murupindala | 1000 m |
| Tare weight (kg) | 6.53 kg |
| TI weight (kg) | 0.65 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.070875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



















