SALE OUT. | Caso | Vacuum freshness containers round | 01187 | Set of 4 | DOES NOT HOLD IS THE VACUUM
- TootjadCaso
- Mudel: 01187SO
- Saadavus: 1
-
56€
SALE OUT. | Caso | Vacuum freshness containers round | 01187 | Set of 4 | DOES NOT HOLD IS THE VACUUM
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 3.35 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Kogus pakendi kohta | Set of 4 |
| Maht | 370 ml, 620 ml, 940 ml, 1700 ml |
| Materjal | Glass |
| Muud funktsioonid | High quality glass design vacuum containers with tritan lid. Perfect for the storage, transportation and serving of food. BPA-free: also suitable for baby food. |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 51 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Vacuum freshness containers round |
| Producer product name | 01187 |
| Saleout | DOES NOT HOLD IS THE VACUUM |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out caso vacuum freshness containers round 01187 set of 4 does not hold is the vacuum, 01187so, caso, kodutehnika


